Medycyna estetyczna w Centrum Medyczne World Medica 

 Rejestracja pod nr tel. 94 35 471 42 w godzinach otwarcia Centrum.

 

lek. med. estetycznej, lek. rezydent dermatolog Paulina Niedziałek 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła w 2013r. Pracuje w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Policach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczyła w licznych kursach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej i laserowej. 


 

lek. med. estetycznej Natalia Musiał

Absolwentka Wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2012r. Po studiach przez rok pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej w Gdańsku. Następnie rozpoczęła specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej. W 2018 r. ukończyła prestiżową dwuletnią szkołę w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Anti-Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów w Warszawie.  Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kongresach. 

 


 

 

lek. med. estetycznej, ekspert medyczny laserów wysokoenergetycznych dr n. med. Piotr Kłos

 Lasery wysokoenergetyczne / laser frakcyjny Smaxel, Laser LUMENIS ONE, Plasma IQ, Laser chirurgiczny CO2, Laser depilacyjny PRIMELASE/

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Tytuł dr n.med. PAM uzyskał w 1999 roku broniąc pracy pt. „ Występowanie inhibitora lektyny Pisum Sativum w surowicach osób chorych na cukrzycę”. Szkoleniowiec i uczestnik licznych szkoleń z zakresu laserów wysokoenergetycznych / laser frakcyjny Smaxel, Laser LUMENIS ONE, Plasma IQ, Laser chirurgiczny CO2, Laser depilacyjny PRIMELASE, oraz szkoleń z zakresu osocza bogatopłytkowego , fibryny, Plasmy Complex i wielu innych preparatów.

Dr n.med. Piotr Kłos wykonuje przede wszystkim zabiegi laserowe. W swej praktyce łączy ze sobą kilka technologii i metod zabiegowych w terapii odmładzania twarzy, szyi, dłoni oraz opadających powiek.


 

 

lek. specjalista chirurg, onkolog Tomasz Wojciechowski

 Lasery wysokoenergetyczne / laser frakcyjny Smaxel, Laser LUMENIS ONE, Laser chirurgiczny CO2 /

 


  

 

Oferta:

- LASER LUMENIS ONE !!!

- Laser frakcyjny CO2

- Plasma IQ

- Toksyna botulinowa

- Osocze bogatopłytkowe

- Wypełniacze

- Peelingi

- Mezoterapia igłowa

- Modelowanie twarzy

- Odmładzanie

- Powiększanie i modelowanie ust


 

N O W O Ś Ć - JALUPRO® - AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘPCZA !!!

 

Zwalczanie oznak starzenia się skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (gli­cyna, I-prolina, I-lizyna i I-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji skóry, co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów JALUPRO.

JALUPRO CLassic przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

JALUPRO HMW to produkt, którego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, np. skóry szyi i dekoltu. 

CENY ZABIEGÓW:

JALUPRO® CLASSIC- OD 850,00 ZŁ,

JALUPRO® HMW - OD 1200,00 ZŁ,

JALUPRO® JALUTOXIN - OD 1250,00 ZŁ - WSZYSTKIE ZABIEGI POPRZEDZONE SĄ KONSULTACJĄ LEKARSKĄ. 

 


NOWOŚĆ - Poznajcie wyjątkowy Bioremodeling PROFHILO

PROFHILO to nowoczesny zabieg odmładzający skórę twarzy. Stosowany w nim preparat, zwany także molekułą młodości, gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje jej zwiotczenie i opadanie tkanek. Przywraca utracone wraz z wiekiem parametry. Został opatentowany przez szwajcarskich naukowców z instytutu IBSA.⁣

Efekty zabiegu PROFHILO to między innymi:⁣

? lifting i odmłodzenie skóry twarzy/szyi,⁣
? poprawa owalu twarzy,⁣
? redukcja opadających policzków (powiększenie/podniesienie i odbudowanie),⁣
? wysmuklenie twarzy,⁣
? nawilżenie skóry twarzy,⁣
? poprawa gęstości i napięcia skóry,⁣

? uwydatnienie okolicy jarzmowej,⁣
? redukcja zagłębień podoczodołowych,⁣
?redukcja bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek marionetkowych.⁣

 NOWOSĆ - KARBOKSYTERAPIA Z ATELOKOLAGENEM LINERASE 

Karboksyterapia Carbomed CO2 w połączeniu z atelokolagenem Linerase - to nowatorska terapia hamująca wypadanie włosów, jak również stymulująca ich odrastanie. Co istotne nowo powstałe włosy są one silniejsze, grubsze, zdrowsze i jest ich więcej.

CM World Medica to jedna z 10 placówek w Polsce, które stosują tę rewolucyjną terapię.

O nowej, obiecującej terapii rozmawiamy z trenerem medycznym w firmie BD Aesthetic - Agnieszką Zbrzeżny

Na czym polega innowacyjność tej terapii i czym wyróżnia się ona od obecnie dostępnych już procedur stosowanych w tym wskazaniu ?

Synergia współdziałania dwóch procedur medycznych tj.: karboksyterapii Carbomed CO2 oraz atelokolagu Linerase to zupełnie nowatorskie podejście, które wydało mi się bardzo interesujące.
Lekarze specjaliści z jakimi współpracuję wiedzą, że pod względem skuteczności lepsze efekty leczenia osiągamy dzięki zastosowaniu terapii łączonych. Dlatego też mimo iż w dziedzinie dermatologii estetycznej i medycyny Anti Aging przeważają monoterapie sami komponujemy i opracowujemy własne schematy łączące różne preparaty i technologie, które pozwalają nam osiągać dużo lepsze rezultaty.
Karboksyterapia Carbomed w synergii z atelokolagenem Linerase spełnia zatem w tym aspekcie nasze oczekiwania i wyróżnia się swą kompleksowością na tle dostępnych zabiegów w tym powszechnym i trudnym w leczeniu problemie jakim jest wypadania włosów.


LASER LUMENIS ONE - ZAMYKANIE NACZYŃ,FOTOODMŁADZANIE, USUWANIE POSZERZONYCH NACZYŃ, USUWANIE PRZEBARWIEŃ !!!

LUMENIS ONE to światowej klasy urządzenie, które nie ma konkurentów na rynku w zakresie zamykania szerokiego spektrum zmian naczyniowych. Urządzenie łączy w sobie IPL oraz laser Nd-Yag, służy ponadto do odmładzania skóry, likwidowania przebarwień, leczy trądzik różowaty. 

 

Wskazania do zabiegu:

 • telangiektazje na twarzy
 • telangiektazje na ciele
 • naczyniaki
 • znamiona naczyniowe typu Port Wine Stain
 • drobne żylaki
 • przebarwienia

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża
 • opalenizna (min. miesiąc przed zabiegiem)
 • samoopalacze
 • kremy z retinolem
 • leki i zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek)
 • B-karoten
 • cukrzyca, bielactwo
 • aktywna infekcje w miejscu wykonywania zabiegu
 • skłonności do bliznowacenia i problemy z krzepliwością
 • aspiryna, leki przeciwzakrzepowe

Postępowanie po zabiegu:

 • nie eksponować skóry na słońcu (solarium) min. jeden miesiąc po zabiegu. Należy również zabezpieczać skórę wysokimi filtrami ponieważ promienie ultrafioletowe mogą spowodować przebarwienia
 • przez kilka dni po zabiegu nie stosować na skórę środków drażniących i wysuszających
 • zalecamy używanie kremu przyspieszającego gojenie
 • unikać przegrzewania skóry poddanej zabiegowi (np. sauna, gorące kąpiele)
 • unikać zbędnego wysiłku zwiększającego ciśnienie krwi (np. ćwiczeń fizycznych) oraz sytuacji w których skóra jest narażona na urazy
 • odpowiednio codziennie pielęgnować skórę naczynkową. Stosowanie odpowiednich kosmetyków/kosmeceutyków do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć i wzmocnić naczynia krwionośne. Uzupełnienie niedoborów witaminowych głównie B2, PP i C. Ochrona skóry przed zimnem i wilgocią – stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym.

 

 


 Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek - PLASMA IQ
 
Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry.  Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.
 
Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia - PLAZMY!

Zalety zabiegu :

Bezinwazyjny – polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny (blefaroplastyka),
 
Precyzyjny - mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry,
 
Dający natychmiastowy efekt - efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
 
Bezpieczny - nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane
 
Komfortowy - nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

 


 

 ZASTOSOWANIE TOKSYNY BOTULINOWEJ W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJPreparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy.
Zabieg toksyną botulinową nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Po umówieniu wizyty, przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem. Podczas konsultacji, doświadczony lekarz specjalizujacy się w medycynie estetycznej precyzyjnie określa ilość oraz miejsce podania Toksyny Botulinowej, dostosowując je do indywidualnych oczekiwań. Wyjątkiem jest likwidacja nadpotliwości pach, wówczas dzień przed zabiegiem zaleca
się ich depilację.
Roztwór preparatu (np. Botox, Azzalure, Dysport itp. ) jest zawsze  przygotowywany bezpośrednio przy pacjencie tuż przed jego podaniem. Za pomocą małej strzykawki na zdezynfekowaną  uprzednio skórę lekarz podaje preparat. Zabieg trwa od 5 do 15 minut w zależności od jego rodzaju. Okolica zabiegowa, przed każdym wprowadzeniem preparatu, jest schładzania specjalnym preparatem chłodzącym, zwiększającym komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Na prośbę pacjenta może
być również stosowany miejscowo maść znieczulająca oparta o autorską recepturę Kliniki lub krem znieczulający Emla.
Pierwsze efekty są widoczne juz po kilku dniach. Docelowy efekt zabiegu pojawia się pomiędzy 10 a 14 dniem po zastosowaniu preparatu, utrzymując się do 3 miesięcy lub dłużej.
Bezwzględnymi przeciwwskazaniami dla wszystkich zabiegów z użyciem Toksyny Botulinowej jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby przewodnictwa nerwowo-mięśniowego np. miastnia gravis, zakażenia i podrażnienia skóry w okolicy zabiegowej oraz niektóre schorzenia neurologiczne i autoimmunologiczne.
Zabieg z zastosowaniem Toksyny Botulinowej jest bezpieczny. Powikłania spowodowane niekontrolowaną dyfuzją preparatu występują niezmiernie rzadko. Pacjenci są kontrolowani po ok. 2 tygodniach po zabiegu i ponownie po ok. 3 miesiącach - kiedy efekt stopniowo ustępuje.
Po całkowitym wygaśnięciu działania toksyny botulinowej, zabieg można powtórzyć.

Niejednokrotnie uporczywe zmarszczki ulegają spłyceniu. Jest to wynik dodatkowego działania toksyny, polegający na tym, że gdy przez pół roku nie wykonujemy ruchów marszczących czoło czy ruchów odpowiedzialnych za "kurze łapki" skóra odpoczywa, więc po ustaniu działania toksyny i tak wygląda młodziej.
Inwestujemy w ten sposób w przyszłość dając skórze nawet do pół roku odpoczynku. 

 

OSOCZE BOGATOPŁTTKOWE - "Wampirzy lifting"

 

Zabieg polega na biostymulacji skóry dzięki osoczu bogatopłytkowemu uzyskanemu z krwi pacjenta. Zabieg rozpoczyna się od pobrania niewielkiej krwi do specjalnych probówek, następnie poddaje się ją odwirowaniu. W trakcie procesu wirowania płytki krwi zostają skoncentrowane w jednej z warstw osocza. Następnym krokiem jest pobranie przez lekarza warstwy osocza bogatopłytkowego, jest to możliwe dzięki odpowiednio skonstruowanym probówkom. W ostatniej fazie dodawany jest specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Aktywowane osocze bogatopłytkowe podawane jest poprzez iniekcję lub bezpośrednio na skórę. Podawanie osocza bagotopłytkowego bezpośrednio w odpowiednie warstwy skóry uruchamia proces stymulujący komórki macierzyste  do namnażania oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, co w efekcie prowadzi do regeneracji i odnowy skóry, a także jej nawilżenia i odmłodzenia.

Osocze jest produktem całkowicie biokompatybilnym i naturalnym, dzięki czemu ryzyko alergii lub jakiejkolwiek nietolerancji nie istnieje. Silna rewitalizacja skóry jest możliwa dzięki tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej - czyliregeneracji komórek skóry, poprzez działanie własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Zastosowanie:

- odmłodzenie, regeneracja i rewitalizacja skóry

- wypełnienie zmarszczek

- leczenie wypadania włosów i łysienia

- w celu wsparcia procesów gojenia się ran

- w leczeniu blizn

- po urazach stawów

 

 

 

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to uniwersalny zabieg medycyny estetycznej, który gwarantuje skuteczne leczenie chorób dermatologicznych, kompleksową rewitalizację skóry oraz efektywną walką z cellulitem. Pakiet korzyści uzupełniają szybkie rezultaty, bezpieczeństwo oraz niskie ryzyko efektów ubocznych.

 

 

 

 

 

 


 

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Żyjesz w stresie i w ciągłym biegu. Na Twojej twarzy pojawia się coraz więcej zmarszczek i bruzd, kąciki ust zaczynają opadać, a skóra z każdym dniem traci naturalną sprężystość.

Cóż… wskazówki na biologicznym zegarze tykają coraz głośniej, a upływający czas spowalnia naturalne zdolności regeneracyjne.

ODZYSKAJ PEWNOŚĆ SIEBIE

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym zapewnia:

 • wygładzenie zmarszczek mimicznych
 • wygładzenie bruzd nosowo-wargowych
 • redukcję zmarszczek na szyi i w okolic dekoltu
 • wypełnienie zapadniętych policzków
 • uniesienie konturów ust
 • złagodzenie konturów twarzy
 • korektę kształtu brody i żuchwy
 • poprawienie kolorytu i nawilżenia skóry
 • zwiększanie napięcia oraz elastyczności skóry
 • korektę kształtu i/lub powiększenie ust

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem bezpiecznych wypełniaczy najwyższej jakości szybko i bezpiecznie uzupełnią naturalne deficyty, dzięki czemu nareszcie odzyskasz pewność siebie, znów poczujesz się atrakcyjnie oraz z prawdziwą przyjemnością będziesz spoglądać w lustro.

 

Także marzysz o zmysłowym uśmiechu? Zabieg wypełnienia usta kwasem hialuronowym pozwala skutecznie modelować ich kontur oraz bezpiecznie zwiększać objętość.

Metoda gwarantuje natychmiastowe rezultaty utrzymujące się aż do 6 miesięcy.

Zabieg trwa ok. 30 minut i można z niego korzystać w każdym wieku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 


LASER FRAKCYJNY CO2

Terapia laserem frakcyjnym CO2 to bardzo dobra alternatywa dla osób które nie mogą, bądź nie chcą się poddać chirurgicznemu liftingowi twarzy. Co więcej, często zabieg przy użyciu lasera CO2  jest używany przed planowanymi zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, po to jak mówią chirurdzy, żeby nie naciągać „pergaminu” na twarz. Jak się okazuje, pacjentki są tak zadowolone z działania lasera frakcyjnego, że odstępują od wykonania planowanej operacji chirurgicznej , która jak wiadomo wymaga znieczulenia ogólnego oraz długiego i często bolesnego okresu rekonwalescencji.

Absolutnie najlepszą zaletą lasera frakcyjnego jest jego naturalny efekt, nie zmienia on bowiem  rysów twarzy ani jej mimiki. W tej metodzie uzyskujemy spektakularne efekty w postaci poprawy napięcia skóry, spłycenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy,  oraz polepszenie kolorytu oraz jakości skóry. Skóra wygląda młodziej, blizny i przebarwienia stają się mniej widoczne – czyli wszystko to na czym zależy naszym klientom. Często polecamy wykonanie zabiegu laserem frakcyjnym przed podaniem wypełniaczy i toksyny botulinowej uzyskujemy dzięki temu znacznie lepsze rezultaty. Istotny w tej technice jest potencjał biologiczny pacjenta czyli zależność między wiekiem metrykalnym a biologicznym. Optymalny potencjał plasuje się w przedziale między 30 a 60 rokiem życia.

 

Zabieg laserem CO2 polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry, które w efekcie jest silnym stymulatorem do jej regeneracji. W trakcie zabiegu  wiązki laserowe „dziurkują skórę” tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół zdrową, nie uszkodzoną skórę. Podczas jednego zabiegu laser działa na 10-20% powierzchni skóry. Pełna regeneracja skóry i ostateczne efekty zostaną osiągnięte po zrealizowaniu 2-4 serii zabiegu. Po zabiegu rozpoczyna się gwałtowny proces regeneracji , który trwa 5-7 dni. Pierwsze efekty w postaci napięcia skóry widoczne są już po tygodniu,  natomiast dogłębna przebudowa głębszych warstw skóry twarzy zauważalna jest po 4-6 tyg. Czas tworzenia się nowego kolagenu trwa nawet do 6 miesięcy i wtedy  zauważalne są ostateczne rezultaty regeneracji skóry.

 

  

Jak wiadomo wszystko co naprawdę działa obarczone ryzykiem powikłań, jednak dzięki zaawansowanej technologii są one prawdziwą rzadkością.  Aby dodatkowo zminimalizować możliwość ich występowania lekarz medycyny estetycznej na wizycie kwalifikacyjnej zbierze z państwem dokładny wywiad, zapyta o ewentualne przeciwwskazania, oraz opowie o przygotowaniu się do zabiegu oraz o późniejszej pielęgnacji twarzy. Oczywiście jeżeli będą państwo mieli jakieś pytania, nasi specjaliści chętnie udzielą państwu wyczerpujących odpowiedzi.

 

Wskazania:

-odmłodzenie twarzy,  poprawa napięcia, elastyczności twarzy, redukcja  zmarszczek

-wyrównanie struktury skóry

-soft-lifting

Zmarszczki wokół oczu, „worki” pod oczami

-wyrównanie kolorytu twarzy,

- rozjaśnienie przebarwień, zmian pigmentowych, ostudy, plamy starcze

-uszkodzenia słoneczne

-zmniejszenie widoczności porów skórnych, zaskórników

-leczenie blizn różnego rodzaju ( potrądzikowych, pooparzeniowych, pourazowych, pozabiegowych)

-redukcja rozstępów

-poprawa napięcia powłok brzusznych (zabieg ten jest szczególnie polecany u kobiet po ciąży, u osób które w krótkim czasie znacznie schudły oraz u osób borykających się z utratą elastyczności skóry związaną z wiekiem)

-płytkie rozległe zmiany naczyniowe

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu na skórze pojawia się zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie. Może też pojawić się przejściowa wysypka, jak przy uczuleniach. Skóra wygląda, jak po przesadnym opalaniu, ze wszystkimi charakterystycznymi dla tego stanu dolegliwościami, które mijają po kilku godzinach, tym szybciej im konsekwentniej stosujemy wszystkie środki używane przy poparzeniu słonecznym.

Zaczerwienienie mija po 3-5 dniach, obrzęk nasila się po 2 dniach i po 3-4 znika. Później skóra nieco brązowieje i się złuszcza. Po tygodniu skóra wraca do normalnego wyglądu. Jeżeli stosowano znieczulenie iniekcją, to w miejscu wkłucia mogą pojawić się przejściowe siniaki.

Bardzo rzadko, przy najwyższych mocach, na pewnych obszarach skóry pęcherze mogą się wygajać tworząc strupki. Jeżeli u pacjentki zastosowano doustne środki znieczulające, to nie może ona prowadzić samochodu do następnego dnia. W innym wypadku można natychmiast po zabiegu powrócić do normalnej aktywności życiowej, unikając: słońca i gorących kąpieli.

 

Przeciwwskazania:

-nierealistyczne oczekiwania pacjenta

-ciąża i karmienie piersią

- świeża opalenizna (1 miesiąc)

- choroba nowotworowa

-zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość

-niestabilna choroba wieńcowa , niewyrównana cukrzyca bądź inne choroby internistyczne wymagające intensywnego leczenia

-stosowanie leków światło- i fotouczulających (min. retinoidy , tetracykliny)

- stosowanie ziół o działaniu światło uczulającym na 2-3 tyg. Przed zabiegiem ( nagietek, dziurawiec)

-stosowane wypełniacze w miejscu zabiegu

-spożywanie alkoholu na 24h przed zabiegiem

-zakażenie HIV, WZW

-padaczka

 


Centrum Medyczne World Medica w Kołobrzegu oferuje szeroką gamę specjalistycznych gabinetów lekarskich.
Wybierz odpowiedni gabinet, by zapoznać się z jego szczegółową ofertą - zobacz pełną listę gabinetów


W przypadku pytań, prosimy o kontakt >> kontakt <<